KİNDER CHOCOLATE SÜT KAKAO 8’Lİ 100 GR

9,99

10 adet stokta

Kinder chocolate süt kakao 8’li çocuklar için en besleyici çikolatalar arasında yer alıyor. Bu açıdan birçok annenin favorisi durumundadır! Kinder markasının ürünlerini yetişkinler de çok severek tüketiyorlar. İçindeki besin değerleri oldukça sağlıklı seviyelerdedir.

Kinder sütlü çikolata özel bir içerik ile imal edilmektedir. Bu tarifi ürünün çok lezzetli ve besleyici olmasını sağlar. İçindeki sütlü dolgu bölümü, ağızda dağılır ve enfes bir tada sahiptir. Çikolata bol sütlüdür; ürünün besleyiciliğini büyük oranda arttırır.

Karşılaştır

Kakao oranı yaklaşık %13 civarındadır. Süt ise %33-35 oranında bulunur. Ürünün içinde ayrıca lif de olması sağlıklı bir atıştırmalık olmasına etkendir. Protein ve karbonhidrat bakımından zengin bir çikolatadır. Çocukların kalsiyum ihtiyaçlarını da büyük oranda karşılar.

İçindeki kremasının akışkanlığı ve damağınızda bıraktığı tat bu çikolatayı hem çocuklar hem yetişkinler için çok cazip kılar. Enerji kaynağı olarak, ihtiyaç duyduğunuzda tüketebilirsiniz.

Besleyici ve lezzetli atıştırmalıklar kategorisinde bulunan Kinder chocolate süt kakao ürününün bir paketinde 8 tane çikolata vardır. Süt ve kahve ile de müthiş bir lezzet uyumu sağlar.

Submit your review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return a 200.

Ana Menü

KİNDER CHOCOLATE SÜT KAKAO 8’Lİ 100 GR